B2B E-Satınalma

Aradığınız Firmalara doğrudan ulaşın gerçek zamanlı fiyat teklifi alın.

 

Giriş yap

Firma/Ürün bul

Fiyat teklifi al

 
 

Türkiye'nin en büyük B2B E-Ticaret Portalı

kobisnet.com firmaların ihtiyaç duyduğu tüm pazarlama ve tanıtım süreçlerinin bilişim teknolojisiyle yönetilmesini sağlıyor. KOBİ İŞ'NET sayesinde satınalmacılar yeni tedarik kaynaklarını en hızlı şekilde bulabiliyor, satıcılar ise satınalmaya hazır yeni müşterilerle buluşabiliyor, taleplerin ihtiyaçlarına yönelik fiyatlama yapabiliyor. Türkiye, avrupa ve dünyanın heryerinden binlerce şirketi bir araya getiren kobisnet.com şirketlerin pazarlama maliyetlerinde %15 seviyesinde azalma sağlıyor. KOBİ İŞ'NET ağına her büyüklükten ve her sektörden şirket dahil olabiliyor.

 

Online Alıcı, Satıcı ve Profesyoneller ile tanışın

Dijital dünyada varlığınızı başarılı şekilde sürdürebilmeniz dünyanın dört bir yanındaki alıcı ve satıcıların internet üzerinden yeni yöntemlerle iletişim kurması, bu segmentin hızla büyümesini sağlıyor ve kobisnet.com tam bu noktada internet bilişim teknolojileri ile şirketlere verimlilik artışı yakalayabilmeleri için önemli bir fırsat sunuyor. Böylece şirketler bulundukları pazarda önemli bir rekabet üstünlüğü elde ediyorlar. Firmalar kobisnet.com'a dahil olarak Türkiye ve dünyanın herhangi bir yerindeki mevcut ve potansiyel müşterilerle ticari süreçlerini yönetebiliyor açık eksiltme yapabiliyor, gerçek zamanlı olarak teklif sunabiliyor. Öte yandan satın almayı hedefledikleri ürünleri, kobisnet.com üzerinde bulunan tüm şirketlerin satışa sunduğu ürünler arasında kısa süre içerisinde bulabiliyor.

 

B2B E-Ticaret

kobisnet.com'un yönetim paneli sayesinde aradığınız tedarikçilere ulaşabilir, ürünlerinizi sadece iki dakika içerisinde online satışa sunabilir ihtiyaç duyduğunuz tüm pazarlama ve tanıtım faaliyetlerini tek merkezden yönetebilirsiniz kısa sürede talep oranlarınızı artırabilirsiniz. Eğer siz de ticaret hayatınızı uluslararası platforma taşımak istiyorsanız, bunun için yurt dışı bağlantılara, büyük bir firma olmanıza gerek yok. E-ihracat sektörüne girebilir, uluslararası pazardan size de pay elde edebilirsiniz. Ürünlerinizi pazarlayabileceğiniz diğer firmalarla ilişkiler kurabilmeniz, firmaların markanızı fark ederek ürün tedarik etmek için markanızı tercih etmeleri adına siz de e-ihracattaki yerinizi alabilirsiniz.

 

Katılımcı Firmalardan Bazıları

PlanetTEK Çevre ve Arıtma Teknolojileri San. ve Tic. A.Ş., BRV EPOKSİ POLİÜRETAN BOYA İNŞ.SAN.TİC.A.Ş.,DÖRTEL GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ A.Ş., PROTİME İŞİTME CİHAZLARI SAN. VE TİC. A.Ş., EF TEKNOLOJİ SİSTEMLERİ ELEKTRONİK VE İNŞAAT SAN. TİC. A.Ş.,Enriko Aliberti Büro Araçları Tic. ve San. A.Ş., Enka Civata İml. ve San. Mam. Paz. A.Ş., Yeditepe Mimarlık Yapı Taah San ve Tic A.Ş., ERDEM LASTİK A.Ş., Ansal Endüstri Tesisleri San. Ve Tic. A.Ş., Colin Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş., Bayramoğlu İnşaat Taahhüt Ticaret ve Sanayi A.Ş., EMA AYAKKABI A.Ş. MVD MAKİNA SANAYİ A.Ş., SAFRAN ULUSLARASI İŞ MAKİNALARI SAN TIC A.Ş., Show Tekstil A.Ş. KALE MUSLUK SAN. TİC. A.Ş., İZOLE ELEKTRİK VE MAKİNA SANAYİ A.Ş., BLANCK STAHL METAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş., Akat Kozmetik A.Ş., Lupamat Makina Sanayii A.Ş., Prima Havacılık Hizmetleri San. Tic. A.Ş., KESİMOĞLU MENS.A.Ş., TEZMAKSAN MAKİNA SAN.TİC A.Ş., AK CİVATA SOMUN VE BAĞLANTI ELEMANLARI TİC.VE SAN.A.Ş., Eren Teknik Otomotiv Yakıt Güvenlik ve Koruma Sistemleri San. Tic. A.Ş., HERKİM POLİMER KİMYA A.Ş., KIZIKLI GIDA SAN. VE TİC. A.Ş., EGETES BİLGİ İŞLEM YAZILIM DAN.SAN.TİC.A.Ş., TEKNO TAKIM MAKİNA VE KESİCİ TAKIM SAN. TIC. A.Ş., Karaelmas İş Sağlığı ve İş Güvenliği A.Ş., PELİT İNŞAAT KALIP SİSTEMLERİ SAN VE TİC A.Ş., ONUR CANDEMİR A.Ş., Wilo Pompa Sistemleri A.Ş., Tekno Takım Makina ve Kesici Takım San. Tic. A.Ş. Devamı

 
© 2018 KOBİ İŞ'NET Bilgi Teknolojileri
 

 

 

Yönetim Panel V.2.1

Our website is protected by DMC Firewall!